Skoč na obsah Skoč na menu

Tvorba web stránok, www stránky, internetové obchody

english version

Webhosting a Administrácia web stránok

 

Webhosting

Neoddeliteľnou súčasťou webovej stránky je aj webhosting. Create.sk spolupracuje v oblasti webhostingu s kľúčovým hráčom na slovenskom internete. Tím skúsených administrátorov sa neustále snaží o zlepšovanie ponúkaných služieb, zabezpečuje profesionalitu a spoľahlivosť aby ste sa vy mohli starať o iné veci súvisiace s vašim podnikaním.

cenník webhostingových služieb

Administrácia internetových stránok

Pre pracovne vyťažené firmy ponúkame administráciu stránok: ako aktualizáciu obsahu, zmeny produktov, akcie na tovary či služby atď. Dlhoročné skúsenosti so značkovacími jazykmi (XHTML,...), kaskádovými štýlmi CSS, javascriptovými frameworkami ako napr. JQuery, programovaním v prostredí PHP a databázy MySQL, nám dávajú možnosť postarať o Vašu súčasnú web stránku bez akýchkoľvek problémov.

Jednoduché úpravy na Vašej internetovej stránke sme schopní realizovať už o niekoľko minút od obdržania Vašej objednávky, prijatia podkladových materiálov alebo osobnej návštevy.

 

Create.sk administruje aj tieto web stránky:

 
 
 
© 2024 CREATE.SK, s.r.o.info@create.skúvodná stránkapodmienky používaniakontaktný formulármapa stránoktextová verziaenglish english