Skoč na obsah Skoč na menu

Tvorba web stránok, www stránky, internetové obchody

english version

Realizácia internetových obchodov a veľkých portálov

 

Online obchody

Dôležitou časťou marketingu firmy je v dnešnej dobe predávať svoje produkty na internete vo vlastnom online-shope. Pre tieto firmy máme createCMS systém (systém pre správu obsahu, redakčný systém), s ktorým jednoducho, pohodlne a hlavne bezpečne spravujete svoje obchody. Systém createCMS je vyvíjaný od roku 2005 a neustále ho zdokonalujeme, aby korešpondoval so súčasnými trendami v oblasti internetového obchodu a internetovej bezpečnosti.

Ku realizácii online obchodu pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne a sme pripravení aj na najnáročnejšieho klienta so špecifickými požiadavkami.

 

Výber z referencií:

 

Portály

Pre organizácie, inštitúcie, asociácie a rôzne združenia ľudí, ktorých spája určitá obchodná činnosť, alebo koníček máme pripravené riešenia, ako byť neustále v kontakte aj na internete. Jednoduchá správa portálu aj užívateľov pomocou createCMS systému zabezpečí rýchlu a bezpečnú aktualizáciu, ktorá je nevyhnutná k udržaniu si návšteníkov portálu.

 

Výber z referencií:

 

pozrite si celé portfólio

 
 
 
© 2024 CREATE.SK, s.r.o.info@create.skúvodná stránkapodmienky používaniakontaktný formulármapa stránoktextová verziaenglish english